Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluşumuz 2005 yılında Malatya merkezli olarak kurulmuştur. Sektörde mevcut faizsiz bankacılık ve normal bankacılık hizmetlerinin tamamında bilgi sahibi olan kuruluşumuz tüm finansal sorunlarda çözüm üretecek kapasitededir. KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli Sanayileri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı ) veri tabanına akredite olmuş bir şekilde KOSGEB'in küçük ve orta dereceli sanayi işletmelerine sağladığı destekler ve hibelerde müşterilerimize bağımsız danışman sıfatı ile de destek hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize özel çözümler sunmak temel hedefimizdir. Dolayısıyla tüm projelerde finansal danışmanlık, hizmet paketimizin ayrılmaz bir parçasıdır.
20 yıldır Malatya da sürdürülen faaliyetler 2021 yılından beri İzmir merkezli olarak yürütülmektir. Bu konuda firmalarımızdan Ankara'da sorunu bulunan firmalara işlerinin takibinde gereken destek tam olarak verilmektedir.
SU FİNANSAL DANIŞMANLIK Musa ONBAŞILI ile sorunlarınıza çözüm sunan bir yaklaşım bulacaksınız. Kendinizi bir aile şirketinin atmosferinde hissetmekle kalmayıp, rekabetçi ve profesyonel ama yaklaşılabilir olduğumuzu, sizlere genel finansal danışmanlık servisine ek olarak, sizin isteklerinize cevap verecek varlık yönetimi çözümleri önerdiğimizi göreceksiniz.

About Us

Hızlı Hizmet

Güçlü bağlantı

Özel Ekip

AhmetYılmaz

Gayet başarılı, profesyonel bir ekip. 7/24 destek veriliyor ve sabırla sorunlarınız dinleniyor. Su Finansal dan başka firma ile çalışmayız

BerkGürbüz

Gerçekten son yüzyılın en iyi ekibi diyebilirim. Hız güvenilirlik konusunda çağır açmışsınız. Teşekkür ederim.

By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree